BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties

bitcoins kopen

statistieken

Waardes zijn in USA dollars.

inhoudsopgave


globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2011-09-13 16:32:53 tot en met 2019-07-15 23:55:03.

Eerste waarde in database: 5.8825 (2011-09-13 15:53:36)

Laatste waarde in database: 10770.4224242 (2019-07-15 23:55:03)

Gemiddelde: 2499.53, standaard deviatie: 3439.98

Laagste waarde was 2.225 (voor 't eerst op 2011-10-21 09:55:46).

Hoogste waarde was 19658.8997698 (voor 't laatst op 2017-12-17 13:20:04).





Hoeveel zijn ze waard?

Een ogenblik, ophalen gegevens... (het resultaat komt hier te staan).


voorspelling

Let op: geen enkele garantie dat de koers ook echt zo gaat verlopen!


speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag2453.4434.382529.612371.25
Chinees nieuwjaar1975.5417.752011.351933.49
valentijnsdag1858.1641.981932.211777.43
dag v/d arbeid2119.1517.592169.102085.94
goede vrijdag1825.2526.411888.021774.13
pasen1818.1325.221856.051760.38
paasmaandag1840.9616.551878.511807.36
hemelvaart2734.9739.972818.232598.04
koningsdag2122.4016.332153.822073.20
langste dag2802.4389.292957.472621.16
kortste dag1463.5111.801492.291443.67
USA onafh.dag2824.3831.082887.332745.64
suikerfeest1025.1811.701046.02988.77
sinterklaas2819.433981.3811835.832.82
kerst3405.325112.3816089.014.27
oudjaarsdag2437.2865.262564.462323.74

stijging van de koers

stijging/daling grafieken






Gemiddelde stijging: 3.93, standaard deviatie stijging: 12.09

Gemiddelde daling: -4.36, standaard deviatie daling: 13.39

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201110.61-0.00335
20122.20.0005
201398.98030.00812
201456.97212-0.004
201518.772030.00111
201626.707690.00521
2017767.018430.12343
2018338.95549-0.0972
2019322.405770.12567


in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
1338.95549-0.04038
2322.405770.04627
3262.070570.00762
4767.018430.04739


in welke maand

datummaximumgemiddelde
January278.92245-0.07585
February338.955490.01614
March185.76199-0.05727
April225.461710.06328
May300.027340.04462
June322.405770.03106
July262.070570.02042
August211.81230.01883
September185.69752-0.018
October144.495080.03641
November226.919180.04054
December767.018430.06496


op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
1277.35058-0.00338
2264.57260.16433
3224.623730.13683
4262.07057-0.07922
5338.955490.01482
6265.798020.0636
7271.258880.08551
8437.41616-0.08578
9541.08377-0.02205
10284.72964-0.16022
11617.521970.01687
12767.018430.10127
13206.516820.03686
14210.62454-0.07843
15189.893030.16754
16278.92245-0.00724
17300.027340.05017
18256.27030.00822
19301.123410.03145
20379.94160.13512
21253.03261-0.13465
22623.09412-0.08865
23255.573680.09567
24215.44687-0.08198
25264.172660.03936
26322.405770.11952
27235.006490.01638
28182.067750.06255
29226.91918-0.01831
30169.97808-0.19559
31157.651920.12362


op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday617.521970.02321
Tuesday767.018430.01393
Wednesday379.9416-0.00555
Thursday277.35058-0.02073
Friday623.094120.0489
Saturday541.083770.06302
Sunday284.72964-0.01142


op welk uur

datummaximumgemiddelde
0617.521970.14059
1379.94160.01002
2256.2703-0.06451
3319.06813-0.0773
4512.7512-0.08824
5343.992350.09822
6381.52701-0.11836
7255.573680.14721
8623.094120.06326
9331.339660.01238
10214.22466-0.06994
11215.44687-0.03375
12437.416160.07246
13301.123410.12503
14268.12344-0.00177
15501.588990.00089
16315.47411-0.03379
17270.95549-0.04851
18250.49373-0.03101
19541.083770.00945
20271.258880.09541
21767.018430.1392
22322.40577-0.09556
23278.922450.12274





Seriële correlatie coefficiënt van de koers




hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Achtergrondfoto van www.schweizfotos.com.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!