BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties

bitcoins kopen

statistieken

Waardes zijn in USA dollars.

inhoudsopgave


globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2011-09-13 16:32:53 tot en met 2019-05-20 23:55:04.

Eerste waarde in database: 5.8825 (2011-09-13 15:53:36)

Laatste waarde in database: 8060.42166667 (2019-05-20 23:55:04)

Gemiddelde: 2324.88, standaard deviatie: 3282.13

Laagste waarde was 2.225 (voor 't eerst op 2011-10-21 09:55:46).

Hoogste waarde was 19658.8997698 (voor 't laatst op 2017-12-17 13:20:04).





Hoeveel zijn ze waard?

Een ogenblik, ophalen gegevens... (het resultaat komt hier te staan).


voorspelling

Let op: geen enkele garantie dat de koers ook echt zo gaat verlopen!


speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag2453.4434.382529.612371.25
Chinees nieuwjaar1975.5417.752011.351933.49
valentijnsdag1858.1641.981932.211777.43
dag v/d arbeid2119.1517.592169.102085.94
goede vrijdag1825.2526.411888.021774.13
pasen1818.1325.221856.051760.38
paasmaandag1840.9616.551878.511807.36
hemelvaart1887.6429.941930.561815.34
koningsdag2122.4016.332153.822073.20
langste dag2802.4389.292957.472621.16
kortste dag1463.5111.801492.291443.67
USA onafh.dag1543.6419.651581.931509.52
suikerfeest1025.1811.701046.02988.77
sinterklaas2819.433981.3811835.832.82
kerst3405.325112.3816089.014.27
oudjaarsdag2437.2865.262564.462323.74

stijging van de koers

stijging/daling grafieken






Gemiddelde stijging: 3.61, standaard deviatie stijging: 11.61

Gemiddelde daling: -4.02, standaard deviatie daling: 12.69

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201110.61-0.00335
20122.20.0005
201398.98030.00812
201456.97212-0.004
201518.772030.00111
201626.707690.00521
2017767.018430.12343
2018338.95549-0.0972
2019300.027340.1087


in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
1338.95549-0.04038
2300.027340.03069
3221.208240.0109
4767.018430.04739


in welke maand

datummaximumgemiddelde
January278.92245-0.07585
February338.955490.01614
March185.76199-0.05727
April225.461710.06328
May300.027340.03919
June169.97808-0.01667
July221.208240.03128
August211.81230.01883
September185.69752-0.018
October144.495080.03641
November226.919180.04054
December767.018430.06496


op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
1277.350580.02513
2264.57260.15825
3224.623730.11693
4133.71867-0.0444
5338.955490.02887
6265.798020.05888
7271.258880.06217
8437.41616-0.12236
9541.08377-0.02178
10284.72964-0.14907
11617.521970.04811
12767.018430.06877
13206.516820.06752
14210.62454-0.07884
15189.893030.15839
16278.92245-0.01678
17300.027340.0394
18256.27030.0205
19301.123410.02256
20379.94160.12329
21253.03261-0.15444
22623.09412-0.10491
23255.573680.06886
24215.44687-0.0902
25264.172660.01232
26166.35190.05688
27181.980510.08374
28182.067759e-05
29226.919180.00102
30169.97808-0.14515
31157.651920.10192


op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday617.521970.01636
Tuesday767.018430.01986
Wednesday379.9416-0.01869
Thursday277.35058-0.0026
Friday623.094120.02009
Saturday541.083770.06656
Sunday284.72964-0.01608


op welk uur

datummaximumgemiddelde
0617.521970.10737
1379.9416-0.00476
2256.2703-0.11643
3319.06813-0.07555
4512.7512-0.07068
5343.992350.09022
6381.52701-0.10795
7255.573680.15715
8623.094120.06578
9331.339660.01741
10214.22466-0.08635
11215.44687-0.05715
12437.416160.09359
13301.123410.10132
14268.123440.00945
15501.58899-0.001
16315.47411-0.04245
17270.95549-0.04809
18250.49373-0.02634
19541.083770.0077
20271.258880.06825
21767.018430.11138
22223.43051-0.04413
23278.922450.13724





Seriële correlatie coefficiënt van de koers




hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Achtergrondfoto van www.schweizfotos.com.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!