BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties

bitcoins kopen

statistieken

Waardes zijn in USA dollars.

inhoudsopgave


globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2011-09-13 16:32:53 tot en met 2019-03-22 23:55:06.

Eerste waarde in database: 5.8825 (2011-09-13 15:53:36)

Laatste waarde in database: 3984.366 (2019-03-22 23:55:06)

Gemiddelde: 2242.04, standaard deviatie: 3279.49

Laagste waarde was 2.225 (voor 't eerst op 2011-10-21 09:55:46).

Hoogste waarde was 19658.8997698 (voor 't laatst op 2017-12-17 13:20:04).





Hoeveel zijn ze waard?

Een ogenblik, ophalen gegevens... (het resultaat komt hier te staan).


voorspelling

Let op: geen enkele garantie dat de koers ook echt zo gaat verlopen!


speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag2453.4434.382529.612371.25
Chinees nieuwjaar1975.5417.752011.351933.49
valentijnsdag1858.1641.981932.211777.43
dag v/d arbeid1664.5317.841715.181632.61
goede vrijdag1334.6226.811395.371283.64
pasen1322.2624.431358.301264.85
paasmaandag1345.4713.621371.871314.19
hemelvaart1887.6429.941930.561815.34
koningsdag1688.2616.191716.761637.62
langste dag2802.4389.292957.472621.16
kortste dag1463.5111.801492.291443.67
USA onafh.dag1543.6419.651581.931509.52
suikerfeest1025.1811.701046.02988.77
sinterklaas2819.433981.3811835.832.82
kerst3405.325112.3816089.014.27
oudjaarsdag2437.2865.262564.462323.74

stijging van de koers

stijging/daling grafieken






Gemiddelde stijging: 3.53, standaard deviatie stijging: 11.61

Gemiddelde daling: -3.94, standaard deviatie daling: 12.64

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201110.61-0.00335
20122.20.0005
201398.98030.00812
201456.97212-0.004
201518.772030.00111
201626.707690.00521
2017767.018430.12343
2018338.95549-0.0972
2019130.234770.01305


in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
1338.95549-0.04167
2225.461710.00813
3221.208240.0109
4767.018430.04739


in welke maand

datummaximumgemiddelde
January278.92245-0.07585
February338.955490.01614
March185.76199-0.06175
April225.461710.05122
May176.11051-0.0094
June169.97808-0.01667
July221.208240.03128
August211.81230.01883
September185.69752-0.018
October144.495080.03641
November226.919180.04054
December767.018430.06496


op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
1277.350580.02197
2264.57260.12687
3224.623730.08651
4133.71867-0.0368
5338.955490.02803
6265.798020.0631
7271.258880.04753
8437.41616-0.13236
9541.08377-0.02942
10284.72964-0.16695
11617.521970.0269
12767.018430.06548
13206.516820.02434
14210.62454-0.0676
15189.893030.14859
16278.92245-0.01504
17269.449060.07078
18256.27030.01396
19301.12341-0.00994
20379.94160.12765
21253.03261-0.15676
22623.09412-0.11165
23255.573680.0626
24215.44687-0.08581
25264.172660.01731
26166.35190.07123
27181.980510.0774
28182.067750.00334
29226.91918-0.00217
30169.97808-0.15646
31157.651920.10353


op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday617.521970.00605
Tuesday767.018430.00999
Wednesday379.9416-0.02912
Thursday277.350580.00208
Friday623.094120.02354
Saturday541.083770.05736
Sunday284.72964-0.02656


op welk uur

datummaximumgemiddelde
0617.521970.10785
1379.9416-0.0011
2256.2703-0.13056
3319.06813-0.10213
4512.7512-0.08734
5343.992350.096
6381.52701-0.14228
7255.573680.15923
8623.094120.05631
9331.339660.01928
10214.22466-0.074
11215.44687-0.07185
12437.416160.10607
13301.123410.11094
14268.123440.00786
15501.58899-0.00445
16315.47411-0.04199
17270.95549-0.07105
18250.49373-0.03683
19541.083770.00717
20271.258880.06143
21767.018430.11923
22223.43051-0.05093
23278.922450.10294





Seriële correlatie coefficiënt van de koers




hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Achtergrondfoto van www.schweizfotos.com.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!