BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties

bitcoins kopen

statistieken

Waardes zijn in USA dollars.

inhoudsopgave


globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2011-09-13 16:32:53 tot en met 2018-11-16 23:55:57.

Eerste waarde in database: 5.8825 (2011-09-13 15:53:36)

Laatste waarde in database: 5429.42186047 (2018-11-16 23:55:57)

Gemiddelde: 2150.35, standaard deviatie: 3352.22

Laagste waarde was 2.225 (voor 't eerst op 2011-10-21 09:55:46).

Hoogste waarde was 19658.8997698 (voor 't laatst op 2017-12-17 13:20:04).





Hoeveel zijn ze waard?

Een ogenblik, ophalen gegevens... (het resultaat komt hier te staan).


voorspelling

Let op: geen enkele garantie dat de koers ook echt zo gaat verlopen!


speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag2275.9137.112357.272189.01
Chinees nieuwjaar1769.3719.421808.651724.25
valentijnsdag1613.6646.931695.971524.87
dag v/d arbeid1664.5317.841715.181632.61
goede vrijdag1334.6226.811395.371283.64
pasen1322.2624.431358.301264.85
paasmaandag1345.4713.621371.871314.19
hemelvaart1887.6429.941930.561815.34
koningsdag1688.2616.191716.761637.62
langste dag2633.9691.032788.302455.44
kortste dag1463.5111.801492.291443.67
USA onafh.dag1543.6419.651581.931509.52
suikerfeest1025.1811.701046.02988.77
sinterklaas2635.104311.0611835.832.82
kerst3331.055591.6816089.014.27
oudjaarsdag2247.9768.672383.222133.91

stijging van de koers

stijging/daling grafieken






Gemiddelde stijging: 3.51, standaard deviatie stijging: 11.82

Gemiddelde daling: -3.92, standaard deviatie daling: 12.92

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201110.61-0.00335
20122.20.0005
201398.98030.00812
201456.97212-0.004
201518.772030.00111
201626.707690.00521
2017767.018430.12343
2018338.95549-0.09188


in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
1338.95549-0.05073
2225.461710.00813
3221.208240.0109
4767.018430.06299


in welke maand

datummaximumgemiddelde
January278.92245-0.08489
February338.955490.01061
March185.76199-0.07326
April225.461710.05122
May176.11051-0.0094
June169.97808-0.01667
July221.208240.03128
August211.81230.01883
September185.69752-0.018
October144.495080.03641
November226.919180.07366
December767.018430.08308


op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
1277.350580.00778
2264.57260.12879
3224.623730.11269
4133.71867-0.03894
5338.955490.03226
6265.798020.06422
7271.258880.06105
8437.41616-0.15129
9541.08377-0.04123
10284.72964-0.15331
11617.521970.03511
12767.018430.06673
13206.516820.04041
14210.62454-0.07655
15189.893030.16023
16278.92245-0.02259
17269.449060.05733
18256.2703-0.00395
19301.123410.01047
20379.94160.1521
21253.03261-0.16178
22623.09412-0.1244
23255.573680.05844
24215.44687-0.04545
25264.172660.01506
26166.35190.08996
27181.980510.08751
28182.06775-0.02526
29226.91918-0.00324
30169.97808-0.14698
31157.651920.12201


op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday617.521970.01783
Tuesday767.018430.01538
Wednesday379.9416-0.04048
Thursday277.350580.01001
Friday623.094120.02736
Saturday541.083770.05923
Sunday284.72964-0.02693


op welk uur

datummaximumgemiddelde
0617.521970.09969
1379.9416-0.01405
2256.2703-0.12294
3319.06813-0.09701
4512.7512-0.09495
5343.992350.1116
6381.52701-0.138
7255.573680.17166
8623.094120.05956
9331.339660.02358
10214.22466-0.08386
11215.44687-0.08304
12437.416160.11083
13301.123410.11006
14268.123440.00095
15501.588990.0068
16315.47411-0.03485
17270.95549-0.07539
18250.49373-0.02906
19541.08377-0.00488
20271.258880.06954
21767.018430.15724
22223.43051-0.04812
23278.922450.11019





Seriële correlatie coefficiënt van de koers




hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Achtergrondfoto van www.schweizfotos.com.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!