BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties

bitcoins kopen

statistieken

Waardes zijn in USA dollars.
De koers-data wordt geanalyseerd met een interval van 5 minuten.

inhoudsopgave


globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2011-09-13 16:32:53 tot en met 2017-12-16 23:55:03.

Eerste waarde in database: 5.8825 (2011-09-13 15:53:36)

Laatste waarde in database: 19167.2334682 (2017-12-16 23:55:03)

Gemiddelde: 982.82, standaard deviatie: 1856.95

Laagste waarde was 2.225 (voor 't eerst op 2011-10-21 09:55:46).

Hoogste waarde was 19215.7117604 (voor 't laatst op 2017-12-16 21:00:01).





Hoeveel zijn ze waard?

Een ogenblik, ophalen gegevens... (het resultaat komt hier te staan).



speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag414.653.73422.26408.01
Chinees nieuwjaar394.011.46397.18390.37
valentijnsdag384.868.72403.13364.99
dag v/d arbeid441.556.16454.27430.87
goede vrijdag404.593.61412.11396.22
pasen407.943.12413.20401.55
paasmaandag409.793.46417.17404.66
hemelvaart654.9120.20689.67607.64
koningsdag430.925.52440.61420.37
langste dag366.775.14378.17356.13
kortste dag714.4210.27739.08697.04
USA onafh.dag707.046.74719.14690.07
suikerfeest1025.1811.701046.02988.71
sinterklaas2635.104311.0611836.012.82
kerst563.84241.52904.834.27
oudjaarsdag407.102.71412.17401.12

stijging van de koers

stijging/daling grafieken






Gemiddelde stijging: 1.69, standaard deviatie stijging: 6.88

Gemiddelde daling: -1.85, standaard deviatie daling: 7.56

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201110.61-0.00335
20122.20.0005
201398.676210.00812
201457.01958-0.004
201518.788440.00111
201626.84830.00521
2017767.272680.18128


in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
169.92279-0.00161
2100.355120.01435
374.307670.0114
4767.272680.11927


in welke maand

datummaximumgemiddelde
January35.36076-0.00188
February57.019580.00242
March69.92279-0.00488
April63.717360.00822
May100.355120.02642
June48.169840.00809
July55.576090.0068
August66.262870.03752
September74.30767-0.01085
October75.295420.04876
November226.312480.10057
December767.272680.21656


op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
1131.105490.08631
2156.913130.02672
3130.836060.05051
4121.280010.03194
581.813640.04401
6135.340710.11373
7272.125760.14012
8434.01115-0.01551
9541.36557-0.05222
10283.3311-0.05444
11619.111220.14042
12767.272680.01064
13206.561430.01718
14210.75279-0.03467
15190.654230.10188
16103.82540.13824
1760.743770.02093
1857.962340.00255
1998.676210.02924
2044.564520.07603
21102.92708-0.02985
2250.505180.03773
2353.462790.01331
2472.34965-0.02015
2578.652740.04318
26101.294410.04018
2776.970780.042
2838.105830.04708
29226.312480.05883
30164.1854-0.00534
3140.89980.06686


op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday619.111220.08417
Tuesday767.272680.01816
Wednesday226.312480.03892
Thursday272.125760.06514
Friday434.011150.01956
Saturday541.365570.02274
Sunday283.33110.01092


op welk uur

datummaximumgemiddelde
0619.111220.07067
1163.658870.09697
2117.678610.02043
3283.3311-0.01825
4215.99357-0.02134
5185.9810.03141
6381.57753-0.05368
7203.930630.08632
8312.8770.11392
9210.752790.11457
10183.48170.04637
11182.462950.01567
12434.01115-0.00794
13199.025690.07843
14267.773540.10258
15218.477980.04869
16226.312480.04952
17200.70804-0.06157
18250.62880.00967
19541.36557-0.00797
20272.125760.02888
21767.272680.03726
22221.912650.03705
23181.408850.07585





hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!