BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties

bitcoins kopen

statistieken

Waardes zijn in USA dollars.

inhoudsopgave


globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2011-09-13 16:32:53 tot en met 2018-07-19 23:55:08.

Eerste waarde in database: 5.8825 (2011-09-13 15:53:36)

Laatste waarde in database: 7437.12318182 (2018-07-19 23:55:08)

Gemiddelde: 1879.99, standaard deviatie: 3256.17

Laagste waarde was 2.225 (voor 't eerst op 2011-10-21 09:55:46).

Hoogste waarde was 19658.8997698 (voor 't laatst op 2017-12-17 13:20:04).





Hoeveel zijn ze waard?

Een ogenblik, ophalen gegevens... (het resultaat komt hier te staan).


voorspelling

Let op: geen enkele garantie dat de koers ook echt zo gaat verlopen!


speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag2275.9137.112357.272189.01
Chinees nieuwjaar1769.3719.421808.651724.25
valentijnsdag1613.6646.931695.971524.87
dag v/d arbeid1664.5317.841715.181632.61
goede vrijdag1334.6226.811395.371283.64
pasen1322.2624.431358.301264.85
paasmaandag1345.4713.621371.871314.19
hemelvaart1887.6429.941930.561815.34
koningsdag1688.2616.191716.761637.62
langste dag2633.9691.032788.302455.44
kortste dag714.4210.26739.08697.04
USA onafh.dag1543.6419.651581.931509.52
suikerfeest1025.1811.701046.02988.77
sinterklaas2635.104311.0611835.832.82
kerst3331.055591.6816089.014.27
oudjaarsdag2247.9768.672383.222133.91

stijging van de koers

stijging/daling grafieken






Gemiddelde stijging: 3.42, standaard deviatie stijging: 12.03

Gemiddelde daling: -3.83, standaard deviatie daling: 13.15

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201110.61-0.00335
20122.20.0005
201398.98030.00812
201456.97212-0.004
201518.772030.00111
201626.707690.00521
2017767.018430.12343
2018338.95549-0.11208


in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
1338.95549-0.05073
2225.461710.00813
3221.208240.01884
4767.018430.07731


in welke maand

datummaximumgemiddelde
January278.92245-0.08489
February338.955490.01061
March185.76199-0.07326
April225.461710.05122
May176.11051-0.0094
June169.97808-0.01667
July221.208240.02801
August66.321670.03753
September74.50085-0.01085
October75.302260.04877
November226.919180.10055
December767.018430.08308


op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
1277.350580.00964
2264.57260.13161
3224.623730.12978
4133.71867-0.03207
5338.955490.05379
6265.798020.10182
7271.258880.07012
8437.41616-0.1239
9541.08377-0.06281
10284.72964-0.13026
11617.521970.0396
12767.018430.07182
13206.516820.0437
14210.62454-0.03866
15189.893030.14562
16278.92245-0.01636
17269.449060.06193
18256.27030.00179
19301.123410.00131
20379.94160.16696
21253.03261-0.19433
22623.09412-0.12252
23255.573680.03861
24215.44687-0.08501
25264.172660.02788
26166.35190.11027
27181.980510.06004
28182.06775-0.03535
29226.919180.00753
30169.97808-0.14541
31157.651920.15786


op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday617.521970.02233
Tuesday767.018430.01478
Wednesday379.9416-0.02444
Thursday277.350580.01722
Friday623.094120.02676
Saturday541.083770.06705
Sunday284.72964-0.03349


op welk uur

datummaximumgemiddelde
0617.521970.08632
1379.9416-0.01186
2256.2703-0.11078
3319.06813-0.08708
4512.7512-0.09143
5343.992350.11851
6381.52701-0.15791
7255.573680.17732
8623.094120.04853
9331.339660.01756
10214.22466-0.08473
11215.44687-0.07141
12437.416160.13313
13301.123410.10146
14268.123440.0137
15501.588990.01358
16315.47411-0.03207
17270.95549-0.0631
18250.49373-0.0281
19541.083770.01043
20271.258880.0697
21767.018430.14091
22223.43051-0.01892
23278.922450.12553





Seriële correlatie coefficiënt van de koers




hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Achtergrondfoto van www.schweizfotos.com.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!