BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties

bitcoins kopen

statistieken

Waardes zijn in USA dollars.

inhoudsopgave


globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2011-09-13 16:32:53 tot en met 2019-08-10 00:00:00.

Eerste waarde in database: 5.8825 (2011-09-13 15:53:36)

Laatste waarde in database: 11913.9833333 (2019-08-10 00:00:00)

Gemiddelde: 2582.59, standaard deviatie: 3516.8

Laagste waarde was 2.225 (voor 't eerst op 2011-10-21 09:55:46).

Hoogste waarde was 19658.8997698 (voor 't laatst op 2017-12-17 13:20:04).





Hoeveel zijn ze waard?

Een ogenblik, ophalen gegevens... (het resultaat komt hier te staan).


voorspelling

Let op: geen enkele garantie dat de koers ook echt zo gaat verlopen!


speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag2453.4434.382529.612371.25
Chinees nieuwjaar1975.5417.752011.351933.49
valentijnsdag1858.1641.981932.211777.43
dag v/d arbeid2119.1517.592169.102085.94
goede vrijdag1825.2526.411888.021774.13
pasen1818.1325.221856.051760.38
paasmaandag1840.9616.551878.511807.36
hemelvaart2734.9739.972818.232598.04
koningsdag2122.4016.332153.822073.20
langste dag2802.4389.292957.472621.16
kortste dag1463.5111.801492.291443.67
USA onafh.dag2824.3831.082887.332745.64
suikerfeest1025.1811.701046.02988.77
sinterklaas2819.433981.3811835.832.82
kerst3405.325112.3816089.014.27
oudjaarsdag2437.2865.262564.462323.74

stijging van de koers

stijging/daling grafieken






Gemiddelde stijging: 4.04, standaard deviatie stijging: 12.23

Gemiddelde daling: -4.47, standaard deviatie daling: 13.54

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201110.61-0.00335
20122.20.0005
201398.98030.00812
201456.97212-0.004
201518.772030.00111
201626.707690.00521
2017767.018430.12343
2018338.95549-0.0972
2019437.613670.12944


in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
1338.95549-0.04038
2322.405770.04627
3437.613670.01393
4767.018430.04739


in welke maand

datummaximumgemiddelde
January278.92245-0.07585
February338.955490.01614
March185.76199-0.05727
April225.461710.06328
May300.027340.04462
June322.405770.03106
July437.613670.00731
August211.81230.05076
September185.69752-0.018
October144.495080.03641
November226.919180.04054
December767.018430.06496


op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
1277.350580.01347
2264.57260.16275
3224.623730.15212
4262.07057-0.0717
5338.955490.04803
6265.798020.04731
7271.258880.10992
8437.41616-0.09543
9541.08377-0.01304
10284.72964-0.15995
11617.521970.01687
12767.018430.10127
13206.516820.03686
14210.62454-0.07843
15189.893030.16754
16278.92245-0.05743
17300.027340.05764
18437.613670.04225
19301.123410.02971
20379.94160.15102
21253.03261-0.1504
22623.09412-0.10059
23255.573680.08733
24215.44687-0.09494
25264.172660.04324
26322.405770.11512
27257.669790.00198
28182.067750.0593
29286.90337-0.01551
30169.97808-0.189
31157.651920.15556


op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday617.521970.02827
Tuesday767.01843-0.00191
Wednesday379.94160.00358
Thursday437.61367-0.01037
Friday623.094120.04947
Saturday541.083770.06733
Sunday284.72964-0.0145


op welk uur

datummaximumgemiddelde
0617.521970.13913
1379.94160.00921
2257.66979-0.0445
3319.06813-0.06731
4512.7512-0.08365
5343.992350.08196
6381.52701-0.10854
7255.573680.14233
8623.094120.07922
9331.339660.02631
10214.22466-0.08537
11215.44687-0.04416
12437.416160.0211
13301.123410.13442
14268.12344-0.00546
15501.588990.00115
16437.613670.00271
17270.95549-0.03591
18250.49373-0.05327
19541.083770.01072
20271.258880.10949
21767.018430.12169
22322.40577-0.07555
23278.922450.13563





Seriële correlatie coefficiënt van de koers




hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Achtergrondfoto van www.schweizfotos.com.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!