BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties


statistieken

Waardes zijn in USA dollars.
De koers-data wordt geanalyseerd met een interval van 5 minuten.

inhoudsopgave

globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2014-03-10 10:45:03 tot en met 2017-07-13 12:00:07.

Eerste waarde in database: 639.965 (2014-03-10 10:43:25)

Laatste waarde in database: 2385.0 (2017-07-13 12:00:07)

Gemiddelde: 596.47, standaard deviatie: 492.38

Laagste waarde was 163.61 (voor 't eerst op 2015-01-14 08:45:17).

Hoogste waarde was 2979.2195 (voor 't laatst op 2017-06-12 06:45:12).

Hoe vaak een bepaalde koers waarde

waardeaantal keer
450.040
622.039
453.039
635.038
634.035
572.034
571.031
632.031
629.030
448.028

speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag574.925.67587.10567.76
Chinees nieuwjaar510.901.74514.68506.84
valentijnsdag549.724.92560.26538.58
dag v/d arbeid623.172.12627.55618.76
goede vrijdag583.214.89593.06572.70
pasen587.264.35594.60578.23
paasmaandag588.834.20597.70582.60
hemelvaart953.3730.021004.68880.74
koningsdag378.804.62386.52368.28
langste dag525.374.65535.03516.15
kortste dag410.625.31425.95405.34
USA onafh.dag1039.639.531056.901017.27
suikerfeest1025.4111.691046.20988.60
sinterklaas499.02179.02762.00362.00
kerst551.21243.35904.92316.81
oudjaarsdag565.363.49572.50559.25

stijging van de koers

stijging/daling grafieken


Gemiddelde stijging: 0.7, standaard deviatie stijging: 1.87

Gemiddelde daling: -0.76, standaard deviatie daling: 2.05

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201421.42385-0.00386
201518.66940.00109
201645.166940.00509
2017379.3860.02905

in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
174.39042-0.00209
2379.3860.01921
325.71357-0.00542
414.890780.00613

in welke maand

datummaximumgemiddelde
January40.54705-0.00596
February25.189860.01307
March74.39042-0.01039
April91.448820.00952
May379.3860.03759
June48.626670.01143
July25.71357-0.00562
August16.92929-0.00846
September11.58495-0.00218
October13.996670.00447
November14.890780.00581
December10.966680.00807

op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
118.360250.0221
216.139710.01966
316.929290.01927
423.938850.002
540.547050.00577
629.400890.02337
730.70278-0.01844
819.6665-0.00168
925.189860.00467
10379.3860.00476
1125.713570.0174
1246.68729-0.00407
1321.42385-0.00677
1436.38257-0.02917
1548.62667-0.00525
1626.954290.02108
1720.901220.01019
1829.38212-0.02639
1914.170830.0197
2027.087330.0276
2122.096670.00125
2229.024480.01249
2322.90150.01897
2445.166945e-05
2570.78952-0.01169
2682.88125-0.0161
2762.74976-0.00873
2827.632220.02785
2930.074670.01393
3091.448820.00414
3121.53970.01388

op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday46.687290.01223
Tuesday29.400890.0164
Wednesday379.3860.0029
Thursday70.789520.00467
Friday82.88125-0.00176
Saturday62.74976-0.00365
Sunday91.448820.00531

op welk uur

datummaximumgemiddelde
031.78086-0.00863
156.053810.02344
235.795710.0073
332.476670.01639
428.802380.01613
543.730750.00265
624.7830.00601
732.37569-0.00142
848.626670.01937
935.224440.01586
1029.382120.03439
11379.3860.03754
1291.44882-0.00395
1337.705140.01236
1462.53126-0.00473
1536.38257-0.03905
1631.020540.02019
1737.360.01209
1869.012-0.00439
1961.45286-0.02134
2070.789520.00022
2182.88125-0.01283
2274.39042-0.0114
2335.329330.00826

Hoe vaak een bepaalde stijging/daling

waardeaantal keer
0.07979
0.015521
-0.015254
0.024547
-0.024288
0.034217
-0.033888
-0.03861
0.043806
-0.043657

hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!