BITCOIN INFORMATIE & STATISTIEKEN

Menu

algemeen

maar wat is het?

statistieken

reacties

bitcoins kopen

statistieken

Waardes zijn in USA dollars.

inhoudsopgave


globaal

Deze statistieken zijn over de data van 2011-09-13 16:32:53 tot en met 2019-01-16 00:00:00.

Eerste waarde in database: 5.8825 (2011-09-13 15:53:36)

Laatste waarde in database: 3575.75 (2019-01-16 00:00:00)

Gemiddelde: 2197.83, standaard deviatie: 3318.64

Laagste waarde was 2.225 (voor 't eerst op 2011-10-21 09:55:46).

Hoogste waarde was 19658.8997698 (voor 't laatst op 2017-12-17 13:20:04).





Hoeveel zijn ze waard?

Een ogenblik, ophalen gegevens... (het resultaat komt hier te staan).


voorspelling

Let op: geen enkele garantie dat de koers ook echt zo gaat verlopen!


speciale datums

wanneergemiddeldestddevmaximumminimum
nieuwjaarsdag2453.4434.382529.612371.25
Chinees nieuwjaar1769.3719.421808.651724.25
valentijnsdag1613.6646.931695.971524.87
dag v/d arbeid1664.5317.841715.181632.61
goede vrijdag1334.6226.811395.371283.64
pasen1322.2624.431358.301264.85
paasmaandag1345.4713.621371.871314.19
hemelvaart1887.6429.941930.561815.34
koningsdag1688.2616.191716.761637.62
langste dag2802.4389.292957.472621.16
kortste dag1463.5111.801492.291443.67
USA onafh.dag1543.6419.651581.931509.52
suikerfeest1025.1811.701046.02988.77
sinterklaas2819.433981.3811835.832.82
kerst3405.325112.3816089.014.27
oudjaarsdag2437.2865.262564.462323.74

stijging van de koers

stijging/daling grafieken






Gemiddelde stijging: 3.57, standaard deviatie stijging: 11.76

Gemiddelde daling: -3.99, standaard deviatie daling: 12.81

in welk jaar hadden we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
201110.61-0.00335
20122.20.0005
201398.98030.00812
201456.97212-0.004
201518.772030.00111
201626.707690.00521
2017767.018430.12343
2018338.95549-0.0972
2019120.26322-0.02411


in welk kwartaal hebben we de hoogste stijging van de koers

datummaximumgemiddelde
1338.95549-0.04994
2225.461710.00813
3221.208240.0109
4767.018430.04739


in welke maand

datummaximumgemiddelde
January278.92245-0.07969
February338.955490.01061
March185.76199-0.07326
April225.461710.05122
May176.11051-0.0094
June169.97808-0.01667
July221.208240.03128
August211.81230.01883
September185.69752-0.018
October144.495080.03641
November226.919180.04054
December767.018430.06496


op welke dag van de maand

datummaximumgemiddelde
1277.350580.02045
2264.57260.13089
3224.623730.09198
4133.71867-0.03379
5338.955490.0213
6265.798020.06676
7271.258880.04848
8437.41616-0.14535
9541.08377-0.03516
10284.72964-0.17201
11617.521970.03136
12767.018430.06738
13206.516820.0262
14210.62454-0.06928
15189.893030.1508
16278.92245-0.02229
17269.449060.07214
18256.27030.00296
19301.12341-0.01805
20379.94160.13794
21253.03261-0.15833
22623.09412-0.12189
23255.573680.05724
24215.44687-0.07138
25264.172660.01486
26166.35190.0745
27181.980510.08183
28182.067750.00758
29226.91918-0.00049
30169.97808-0.16104
31157.651920.10751


op welke dag van de week

datummaximumgemiddelde
Monday617.521970.00578
Tuesday767.018430.00791
Wednesday379.9416-0.02999
Thursday277.350580.0025
Friday623.094120.02086
Saturday541.083770.05376
Sunday284.72964-0.0206


op welk uur

datummaximumgemiddelde
0617.521970.1054
1379.9416-0.00266
2256.2703-0.13111
3319.06813-0.10507
4512.7512-0.09169
5343.992350.10167
6381.52701-0.13972
7255.573680.16465
8623.094120.05939
9331.339660.01516
10214.22466-0.07481
11215.44687-0.0802
12437.416160.11275
13301.123410.11232
14268.12344-0.00341
15501.588990.01047
16315.47411-0.04458
17270.95549-0.0851
18250.49373-0.04193
19541.083770.00203
20271.258880.06408
21767.018430.12568
22223.43051-0.04677
23278.922450.10248





Seriële correlatie coefficiënt van de koers




hoe verandert de standaarddeviatie over de tijd


Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Achtergrondfoto van www.schweizfotos.com.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!